• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 ORBİT YAPI SİSTEMLERİ VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 


Ürünler     AKRİLİK KUBBE KAPAKLAR

 Daire Tabanlı Akrilik Kubbeler : Kubbe formlu kapaklar akrilik levhadan imal edilir. Kalınlık olarak 4,5,6 mm yada daha kalın olarak yapılabilir. Genelde şeffaf ve opak renk yapılır. Şeffaf renk %90 , opak renk %50 ışık geçirimine sahiptir ............................."devamı"


 


         ÇATI ÇIKIŞ KAPAKLARI

  Çatı çıkış kapakları çatıya ulaşmada size kolaylık sağlar. Çatı çıkış kapakları 2 adet havalı piston ile kolayca kapağın açılmasını sağlar.Kapak elle çevrilen kol sistemi ile kilitlenir , kilit mekanizması kapağı orta noktadan kilitleyerek kapağın ................."devamı"


 


      DOĞAL IŞIK ÇATI KAPAKLARI

  Işık ihtiyacı olan ,cephede penceresi bulunmayan yada yeteri kadar doğal ışık alamayan mekanlar için iyi çözümler sunar.Gün ışığından faydalanmayı sağlar.Elektrik tasarrufu sağlar.Düz çatılar için bombe formlu kapaklar ................."devamı"


 

     DUMAN TAHLİYE KAPAKLARI

 Yangın binaların öncelikli konularından biridir.Gerekli önlemler alınmadığında sonuçlerı ağır olmaktadır. Duman tahliye kapakları da bu önlemlerden bir tanesidir.Sadece duman tahliye kapağı yangının söndürülmesinde yeterli olmaz .................."devamı"